NE YAPIYORUZ?

Okuma sevdalısı, yazma meraklısı, idealizmini her şeye rağmen yitirmemiş, maceracı ruha sahip, hayalperest, yazar adayları arayan bir platformuz. Bu yazar adaylarını gene aynı özelliklere sahip yazarlarla buluşturmak amacıyla yola çıktık. Eskinin usta çırak ilişkisini günümüz dijital ortamına taşıyoruz, fikir aynı, yöntem farklı.

Bugüne kadar yazdıklarınızı hiç kimseye okutamamış, eserinizi gönderdiğiniz yayınevlerinden hiçbir geri dönüş alamamış, edebiyat dergilerinde kendinize yer bulamamış olabilirsiniz. Yazdıklarınızın tarafsız olarak değerlendirmesine duyduğunuz ihtiyaç konusunda haklısınız! Size yol gösterecek doğru kişilere ulaşmanın kolay olmadığını, yıllardır kelimelere hizmet eden insanlar olarak, biliyoruz. Yazma sevdamızın zaman zaman bu zorluklardan dolayı sekteye uğradığı da olmuştur. Bu zorluklarla başa çıkmanızda, kaleminizin gelişmesinde ve yayın hayatında kendinize bir yer bulma yolculuğunuzda size kılavuzluk etmek istiyoruz.

Yazimkilavuzu.com.tr yazdıklarınızın doğru ve hızlı değerlendirilmesi için tasarlanmış bir platform. Eserlerinizi kolaylıkla yükleyebilir, konusunun uzmanı seçkin yazar ve editörlerden geri bildirim alabilir ve e-dergimiz aracılığıyla gözönünde olabilirsiniz. Tüm değerlendirmelerin sitemizde belirtilen zamanlarda elinize ulaşacağından emin olabilirsiniz. Daha detaylı ve birebir çalışmalar yapmak isterseniz de beraberce size özel çalışma yöntemleri geliştirebiliriz.

Kelimelerin heyecanını birlikte duyabilmek için siz yazın, biz doğru kişilerle eserinizin buluşmasına aracılık edelim, uzmanlar okusun, değerlendirsin. Kaleminizin gücünün artmasında Yazım Kılavuzu’nun da bir katkısı olsun. Buluşmak üzere…

“Beni hemen anlamalısın çünkü ben kitap değilim, çünkü ben öldükten sonra kimse beni okuyamaz, yaşarken anlaşılmaya mecburum…”
Oğuz Atay- Tehlikeli Oyunlar

Merak ettiklerinizi “Sıkça Sorulan Sorular” sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

HADİ BAŞLAYALIM!

Tecrübeli isimler tarafından yazınızın incelenmesi, değerlendirilmesi ve rapor sunulması için yazınızı gönderin.

YAZINI GÖNDER